Software Engineer

Pune, Mahárástra, Indiathyssenkrupp India Pvt Ltd

Szerződés típusa:Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Tapasztalati szint:Szakembereknek
Távoli munkavégzés:Nem lehetséges
Munkaterület:Adatelemzés és üzleti intelligencia
Állapot:Folyamatos munkaerő-felvétel, rugalmas belépési dátum
Hirdetés időpontja:2024. 05. 24
Állás száma:JPT_ALL01137
Megosztási lehetőségek:

Jelentkezz most, és lépj előre a karrieredben olyan munkával, amely kihívást jelent és számos új lehetőséget kínál

Ezt az álláshirdetést online találod a következő címen

Feladataid

Roles and Responsibilities:

  • Translate user requirements into actionable product features.
  • Should have strong exposure in REST API design Architecture.
  • Should be able to do impact analysis and document the design of the components.
  • Develop and document reusable components and systems.
  • Frequently communicate with technical architect, team leader, and other stakeholders in project.
  • Develop applications using Java related technologies.
  • Should be able to write unit test cases.
  • Present solutions and recommendations to stakeholders.
  • Participate in Scrum meetings and express the work done and the plan clearly. Participate in scrum ceremonies and clearly communicate.
  • Diagnose and troubleshoot system issues effectively.
  • Should be able to support in quick resolutions for production issues.

Elvárások

Technical Skills:

  • Proficient in Java and Spring Boot with a solid understanding of SQL databases.
  • Good Understanding of Testing and TDD
  • Solid Object-Oriented analysis and design using common design patterns.
  • Familiar with code versioning tools, particularly Git.
  • Skilled in database schema design and SQL development, with experience in ORM frameworks.
  • Good to have hands-on experience in
    • Kotlin, Coroutines.
    • JOOQ,
    • Frontend (Angular JS/Vue JS/React),
    • Exposure to Functional Programming
    • CI/CD Experience
    • E-Commerce Domain Experience
  • Familiarity with continuous integration.

Experience:

  • 3+ years of experience in Software development using Java, Spring boot.

Education:

  • E./B.Tech/M. Tech in Computer Science/Control Systems/E&C/Electronics/Mechanical Engineering or similar discipline.

Rólunk

divya.birwadkar@thyssenkrupp.com

Fontos számunkra

Egészség & biztonság

A legmagasabb szintű biztonsági és egészségügyi követelményeknek felelünk meg és biztonságos munkavégzést biztosítunk minden kollégánk számára.

Értékeljük a sokszínűséget

A thyssenkrupp értékeli és támogatja a sokszínűséget a vállalat minden területén. Aktívan küzdünk a diszkrimináció ellen, és nyitott, toleráns munkakörnyezetet támogatunk, amely szívesen fogadja a különböző hátterű és szemléletű embereket.

Ezért minden jelentkezést szívesen fogadunk - nemtől, nemzetiségtől, etnikai és társadalmi háttértől, vallástól/meggyőződéstől, fogyatékosságtól, kortól, szexuális irányultságtól vagy identitástól függetlenül. A döntő tényező a pályázók egyéni motivációja és lehetőségei.

A fogyatékkal élő személyek megfelelő támogatást kapnak a jelentkezési folyamat során, valamint a munkakörük ellátásában és a munkáltatói juttatások igénybevételében.

Vállalat

A dokumentumaid elküldésétől a felvételig: a jelentkezés folyamata

1. lépés

Online jelentkezés

Találtál számodra egy érdekes állást? Jelentkezz rá online! A jelentkezéshez nem lesz szükséged 10 percnél többre. A teljes folyamat - kezdeti kapcsolatfelvételtől a döntésig - általában négy-hat hetet vesz igénybe.

Megjegyzés a jelentkezéssel kapcsolatban:

Már csak néhány lépés választ el attól, hogy beküldd a jelentkezésedet valamely nyitott pozícióra a thyssenkrupphoz.

Amennyiben az adott álláslehetőség nyitott a karrieroldalon, lehetőséged van azt megpályázni. A kiválasztási folyamatot a jelenlegi pandémiás helyzethez igazítottuk, és az interjúkat online, telefonon és személyesen is folytatjuk - természetesen betartva a megfelelő higiéniai és biztonsági előírásokat. Ezekről a biztonsági előírásokról a toborzó kollégáink részletesen is tájékoztatni fognak a kiválasztási folyamat során.

További általános információt és tippeket a jelentkezéshez pedig itt találhatsz.

A thyssenkrupp vállalattal, valamint termékeinkkel és telephelyeinkkel kapcsolatos további híreket a vállalat weboldalán találsz.

Csatlakozz a #GENERATIONTK csapatához!

Lépj előre a karrieredben velünk.
Csapatként együtt nagy dolgokra vagyunk képesek!