SAP BW Application Manager BU

Nagyszeben, Romániathyssenkrupp Bilstein SA

Szerződés típusa:Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Tapasztalati szint:Szakembereknek
Távoli munkavégzés:Nem lehetséges
Munkaterület:Termelés és gyártás
Állapot:Folyamatos munkaerő-felvétel, rugalmas belépési dátum
Hirdetés időpontja:2024. 10. 14
Állás száma:JPT_ALL01242
Megosztási lehetőségek:

Jelentkezz most, és lépj előre a karrieredben olyan munkával, amely kihívást jelent és számos új lehetőséget kínál

Ezt az álláshirdetést online találod a következő címen

Feladataid

  • Global Data Modeling and Design: Develop and maintain comprehensive data models, including InfoObjects, InfoProviders, and DataStore Objects (DSOs), to support diverse business reporting and analytics needs across multiple regions.
  • ETL Processes: Design, implement, and optimize Extract, Transform, Load (ETL) processes to ensure efficient data extraction from various sources, transformation, and loading into SAP BW.
  • Performance Tuning: Monitor and enhance the performance of SAP BW systems, including query optimization, data load performance, and system resource management.
  • User Support and Training: Provide support to end-users, troubleshoot issues, and conduct training sessions to ensure users can effectively utilize SAP BW tools and reports.

Elvárások

  • Several years of consulting and development experience in SAP BW on Hana
  • Solid understanding of project management and agile methods
  • Fluency in Englisch and willingness to travel up to 10% worldwide

Amit ajánlunk Neked

A varied package of benefits that includes: employment bonus of 1500 lei, paid in installments; meal vouchers up to 700 lei; referral bonus of 1000 lei; transport provided in over 30 localities near Sibiu or Tursib public transportation subscription; holiday, Christmas and Easter bonus, as well as bonus for the occasional 4 shifts schedule. We also participate in various sports events for which the participation fees are sponsored by the company. In our locations, Plant Sibiu 1 and Plant Sibiu 2, catering services are also available in our own canteens. We invest in the development of our team and organize trainings, qualifications and instruction in various technical fields or soft skills.
If it sounds interesting, we are waiting for your application!

Rólunk

recrutare@bilstein.ro

Fontos számunkra

Egészség & biztonság

A legmagasabb szintű biztonsági és egészségügyi követelményeknek felelünk meg és biztonságos munkavégzést biztosítunk minden kollégánk számára.

Értékeljük a sokszínűséget

A thyssenkrupp értékeli és támogatja a sokszínűséget a vállalat minden területén. Aktívan küzdünk a diszkrimináció ellen, és nyitott, toleráns munkakörnyezetet támogatunk, amely szívesen fogadja a különböző hátterű és szemléletű embereket.

Ezért minden jelentkezést szívesen fogadunk - nemtől, nemzetiségtől, etnikai és társadalmi háttértől, vallástól/meggyőződéstől, fogyatékosságtól, kortól, szexuális irányultságtól vagy identitástól függetlenül. A döntő tényező a pályázók egyéni motivációja és lehetőségei.

A fogyatékkal élő személyek megfelelő támogatást kapnak a jelentkezési folyamat során, valamint a munkakörük ellátásában és a munkáltatói juttatások igénybevételében.

Vállalat

thyssenkrupp Bilstein stands for innovation and high-tech in chassis technology worldwide. With expertise for the entire chassis, the company supplies products for the complete damping spectrum with production facilities in Europe, America and China. In addition, thyssenkrupp Bilstein has been a sought-after partner in motorsport and tuning for many years. thyssenkrupp Bilstein is an operating business unit of the Components Technology business area.

A dokumentumaid elküldésétől a felvételig: a jelentkezés folyamata

1. lépés

Online jelentkezés

Találtál számodra egy érdekes állást? Jelentkezz rá online! A jelentkezéshez nem lesz szükséged 10 percnél többre. A teljes folyamat - kezdeti kapcsolatfelvételtől a döntésig - általában négy-hat hetet vesz igénybe.

Megjegyzés a jelentkezéssel kapcsolatban:

Már csak néhány lépés választ el attól, hogy beküldd a jelentkezésedet valamely nyitott pozícióra a thyssenkrupphoz.

Amennyiben az adott álláslehetőség nyitott a karrieroldalon, lehetőséged van azt megpályázni. A kiválasztási folyamatot a jelenlegi pandémiás helyzethez igazítottuk, és az interjúkat online, telefonon és személyesen is folytatjuk - természetesen betartva a megfelelő higiéniai és biztonsági előírásokat. Ezekről a biztonsági előírásokról a toborzó kollégáink részletesen is tájékoztatni fognak a kiválasztási folyamat során.

További általános információt és tippeket a jelentkezéshez pedig itt találhatsz.

A thyssenkrupp vállalattal, valamint termékeinkkel és telephelyeinkkel kapcsolatos további híreket a vállalat weboldalán találsz.

Csatlakozz a #GENERATIONTK csapatához!

Lépj előre a karrieredben velünk.
Csapatként együtt nagy dolgokra vagyunk képesek!