Maintenance Shift Engineer

Danville, Illinois, Egyesült Államokthyssenkrupp Crankshaft Co LLC

Szerződés típusa:Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Tapasztalati szint:Szakembereknek
Távoli munkavégzés:Nem lehetséges
Munkaterület:Termelés és gyártás
Fizetés:
75,000-90,000
Állapot:Folyamatos munkaerő-felvétel, rugalmas belépési dátum
Hirdetés időpontja:2024. 06. 28
Állás száma:US_RS_07608
Megosztási lehetőségek:

Jelentkezz most, és lépj előre a karrieredben olyan munkával, amely kihívást jelent és számos új lehetőséget kínál

Ezt az álláshirdetést online találod a következő címen

Feladataid

  • Plan, organize, direct, coordinate and control maintenance activities
  • prioritize and coordinate members of maintenance staff for work on down machines
  • work directly with production associates, maintenance technicians, and supervisors to diagnose machine operation variations and equipment problems
  • manage work order and preventative maintenance management system, to keep system updated
  • support and guide troubleshooting and repairing of complex equipment including automated machines, robotics, controls, panels, relays, circuit breakers, communication systems and drives
  • diagnose problems, replace or repair parts, and detect and replace defective components when necessary
  • develop A3 root cause analysis reports for excessive downtime
  • interpret and work from blueprints, drawings, sketches or schematics, and instruct and train maintenance technicians in methods and procedures
  • drive 5S results and performance, ensuring area organization at end of shift is according 5S standards, as well as participate in projects to improve processes and reduce downtime.

Elvárások

  • Bachelor’s degree in Mechanical, Electrical, Electronics or Mechatronic Engineering, Manufacturing Engineering Technology, or closely related field of study, or foreign equivalent degree.
  • 2 years of experience in a Maintenance Specialist, Maintenance Engineer, or Maintenance Supervisor position or in a related maintenance engineering role.
  • Must have 2 years of work experience in each of the following:
  • conducting troubleshooting of mechanics and fluid power to return automotive component manufacturing equipment back to production
  • supporting and guiding troubleshooting for repair of complex automotive component manufacturing equipment, including automated machines, robotics, controls, panels, relays, circuit breakers, and communication systems; directing technical aspects of repair work
  • developing and implementing preventative maintenance plans on industrial equipment used to manufacture automotive components
  • performing Lean analysis using Lean tools, to determine root cause of repeated equipment failures and provide recommendations for improvement.

Rólunk

Email resumes to Jamie.johnson@thyssenkrupp.com. Maintenance Shift Engineer position in email subject line.

Equal Opportunity Employer.

Fontos számunkra

Egészség & biztonság

A legmagasabb szintű biztonsági és egészségügyi követelményeknek felelünk meg és biztonságos munkavégzést biztosítunk minden kollégánk számára.

Értékeljük a sokszínűséget

A thyssenkrupp értékeli és támogatja a sokszínűséget a vállalat minden területén. Aktívan küzdünk a diszkrimináció ellen, és nyitott, toleráns munkakörnyezetet támogatunk, amely szívesen fogadja a különböző hátterű és szemléletű embereket.

Ezért minden jelentkezést szívesen fogadunk - nemtől, nemzetiségtől, etnikai és társadalmi háttértől, vallástól/meggyőződéstől, fogyatékosságtól, kortól, szexuális irányultságtól vagy identitástól függetlenül. A döntő tényező a pályázók egyéni motivációja és lehetőségei.

A fogyatékkal élő személyek megfelelő támogatást kapnak a jelentkezési folyamat során, valamint a munkakörük ellátásában és a munkáltatói juttatások igénybevételében.

Vállalat

A dokumentumaid elküldésétől a felvételig: a jelentkezés folyamata

1. lépés

Online jelentkezés

Találtál számodra egy érdekes állást? Jelentkezz rá online! A jelentkezéshez nem lesz szükséged 10 percnél többre. A teljes folyamat - kezdeti kapcsolatfelvételtől a döntésig - általában négy-hat hetet vesz igénybe.

Megjegyzés a jelentkezéssel kapcsolatban:

Már csak néhány lépés választ el attól, hogy beküldd a jelentkezésedet valamely nyitott pozícióra a thyssenkrupphoz.

Amennyiben az adott álláslehetőség nyitott a karrieroldalon, lehetőséged van azt megpályázni. A kiválasztási folyamatot a jelenlegi pandémiás helyzethez igazítottuk, és az interjúkat online, telefonon és személyesen is folytatjuk - természetesen betartva a megfelelő higiéniai és biztonsági előírásokat. Ezekről a biztonsági előírásokról a toborzó kollégáink részletesen is tájékoztatni fognak a kiválasztási folyamat során.

További általános információt és tippeket a jelentkezéshez pedig itt találhatsz.

A thyssenkrupp vállalattal, valamint termékeinkkel és telephelyeinkkel kapcsolatos további híreket a vállalat weboldalán találsz.

Csatlakozz a #GENERATIONTK csapatához!

Lépj előre a karrieredben velünk.
Csapatként együtt nagy dolgokra vagyunk képesek!