Maintenance- Forge Team Line Operator

Danville, Illinois, Egyesült Államokthyssenkrupp Crankshaft Co LLC

Szerződés típusa:Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Tapasztalati szint:Kezdő szint (0-2 év)
Távoli munkavégzés:Nem lehetséges
Munkaterület:Termelés és gyártás
Fizetés:
24.64
Állapot:Folyamatos munkaerő-felvétel, rugalmas belépési dátum
Hirdetés időpontja:2024. 06. 27
Állás száma:US_RS_07604
Megosztási lehetőségek:

Jelentkezz most, és lépj előre a karrieredben olyan munkával, amely kihívást jelent és számos új lehetőséget kínál

Ezt az álláshirdetést online találod a következő címen

Feladataid

  • Operate machinery on forge line
  • Provide necessary maintenance
  • Maintain record of machine downtime
  • Diagnose, troubleshoot, update and repair equipment
  • Perform routine mechanical or machining maintenance activities on equipment
  • Participate in preventative maintenance program
  • Other responsibilities and projects as specified

Elvárások

Industrial Maintenance AAS or equivalent degree

OR

  • At least 5 years of experience in industrial maintenance in a manufacturing setting
  • Previous experience in manufacturing and metal fabrication preferred
  • Knowledge, Skills, & Abilities
  • Background in mechanics, electrical, and hydraulics
  • Knowledge of robotics and PLC’s
  • Knowledge of fabrication
  • Manual skills to operate machines, tools and move parts
  • Competent at basic dimensional measuring and able to quickly learn the use of precision measurement tools
  • Ability to follow step-by-step instructions
  • Ability to perform repetitive work
  • Strong orientation toward quality, safety and continuous improvement
  • Excellent communication ability
  • Excellent reasoning and problem solving ability
  • Ability to operate a variety of maintenance equipment in a safe and effective manner
  • Ability to adapt to changing technologies and learn functionality of new equipment and systems

Rólunk

For more details please reach out to Jamie.johnson@thyssenkrupp.com

Fontos számunkra

Egészség & biztonság

A legmagasabb szintű biztonsági és egészségügyi követelményeknek felelünk meg és biztonságos munkavégzést biztosítunk minden kollégánk számára.

Értékeljük a sokszínűséget

A thyssenkrupp értékeli és támogatja a sokszínűséget a vállalat minden területén. Aktívan küzdünk a diszkrimináció ellen, és nyitott, toleráns munkakörnyezetet támogatunk, amely szívesen fogadja a különböző hátterű és szemléletű embereket.

Ezért minden jelentkezést szívesen fogadunk - nemtől, nemzetiségtől, etnikai és társadalmi háttértől, vallástól/meggyőződéstől, fogyatékosságtól, kortól, szexuális irányultságtól vagy identitástól függetlenül. A döntő tényező a pályázók egyéni motivációja és lehetőségei.

A fogyatékkal élő személyek megfelelő támogatást kapnak a jelentkezési folyamat során, valamint a munkakörük ellátásában és a munkáltatói juttatások igénybevételében.

Vállalat

The Forge Team Member reports to the Production Team Leader and is responsible for the operation, adjustment and maintenance of equipment.

A dokumentumaid elküldésétől a felvételig: a jelentkezés folyamata

1. lépés

Online jelentkezés

Találtál számodra egy érdekes állást? Jelentkezz rá online! A jelentkezéshez nem lesz szükséged 10 percnél többre. A teljes folyamat - kezdeti kapcsolatfelvételtől a döntésig - általában négy-hat hetet vesz igénybe.

Megjegyzés a jelentkezéssel kapcsolatban:

Már csak néhány lépés választ el attól, hogy beküldd a jelentkezésedet valamely nyitott pozícióra a thyssenkrupphoz.

Amennyiben az adott álláslehetőség nyitott a karrieroldalon, lehetőséged van azt megpályázni. A kiválasztási folyamatot a jelenlegi pandémiás helyzethez igazítottuk, és az interjúkat online, telefonon és személyesen is folytatjuk - természetesen betartva a megfelelő higiéniai és biztonsági előírásokat. Ezekről a biztonsági előírásokról a toborzó kollégáink részletesen is tájékoztatni fognak a kiválasztási folyamat során.

További általános információt és tippeket a jelentkezéshez pedig itt találhatsz.

A thyssenkrupp vállalattal, valamint termékeinkkel és telephelyeinkkel kapcsolatos további híreket a vállalat weboldalán találsz.

Csatlakozz a #GENERATIONTK csapatához!

Lépj előre a karrieredben velünk.
Csapatként együtt nagy dolgokra vagyunk képesek!