IT Manager

Danville, Illinois, Egyesült Államokthyssenkrupp Crankshaft Co LLC

Szerződés típusa:Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Tapasztalati szint:Szakembereknek
Távoli munkavégzés:Nem lehetséges
Munkaterület:Termelés és gyártás
Fizetés:
$95,722-$105,000
Állapot:Folyamatos munkaerő-felvétel, rugalmas belépési dátum
Hirdetés időpontja:2024. 06. 18
Állás száma:US_RS_07590
Megosztási lehetőségek:

Jelentkezz most, és lépj előre a karrieredben olyan munkával, amely kihívást jelent és számos új lehetőséget kínál

Ezt az álláshirdetést online találod a következő címen

Feladataid

Duties include:

  • oversee all IT hardware and software system and day to day transactions
  • manage customer relationship with outside technical support from IT department
  • approve changes to standard IT and SAP operations
  • develop IT and SAP business process flows
  • develop IT and SAP reports based on management requirements
  • develop unique IT business solutions with web-based systems solutions; manage security and mobile device policy and addresses infractions
  • respond to help-desk tickets and ensure delegation of issues
  • track and report weekly staff meeting metrics
  • supervise day-to-day work of IT personnel and plan, assign, and distribute work.

Elvárások

  • Associate’s Degree in Information Systems,
  • Systems Analysis and Development, or closely related field of study, or equivalent foreign degree.
  • 3 years of experience in Software Developer, Web Programmer, IT Integration Specialist, Software Implementation Leader or in a related role.
  • Must have 3 years of work experience with each of the following working with web-based front-end languages (HTML, CSS, JavaScript) and jQuery, VueJS, NodeJS, Vuetify frameworks to create interactive and engaging user interfaces
  • working with Node Red, Bootstrap, JSON, VUEJS, and PHP web-based backend frameworks for efficient server-side operations, data management, and dynamic content generation
  • managing MySQL and MS SQL Server relational databases
  • working with systems administration, command in-line operations and software installation type functions in UNIX (Ubuntu) and CENTOS operating systems.

Rólunk

Send resumes to Jamie.johnson@thyssenkrupp.com. Identify IT Manager FTNA position in email subject line. EOE.

Fontos számunkra

Egészség & biztonság

A legmagasabb szintű biztonsági és egészségügyi követelményeknek felelünk meg és biztonságos munkavégzést biztosítunk minden kollégánk számára.

Értékeljük a sokszínűséget

A thyssenkrupp értékeli és támogatja a sokszínűséget a vállalat minden területén. Aktívan küzdünk a diszkrimináció ellen, és nyitott, toleráns munkakörnyezetet támogatunk, amely szívesen fogadja a különböző hátterű és szemléletű embereket.

Ezért minden jelentkezést szívesen fogadunk - nemtől, nemzetiségtől, etnikai és társadalmi háttértől, vallástól/meggyőződéstől, fogyatékosságtól, kortól, szexuális irányultságtól vagy identitástól függetlenül. A döntő tényező a pályázók egyéni motivációja és lehetőségei.

A fogyatékkal élő személyek megfelelő támogatást kapnak a jelentkezési folyamat során, valamint a munkakörük ellátásában és a munkáltatói juttatások igénybevételében.

Vállalat

thyssenkrupp integrated its Forging & Machining and Undercarriage businesses to start the new business unit Forged Technologies. With roughly 7,000 employees at 18 production sites in seven different countries, thyssenkrupp Forged Technologies has sales of over one billion euros and operates over 50 forging press lines and more than 150 machining and assembly lines in seven countries. The product portfolio includes undercarriage systems for heavy machinery as well as crankshafts, connecting rods, pistons, chassis products, transmission systems and rotor shafts for the automotive industry.

A dokumentumaid elküldésétől a felvételig: a jelentkezés folyamata

1. lépés

Online jelentkezés

Találtál számodra egy érdekes állást? Jelentkezz rá online! A jelentkezéshez nem lesz szükséged 10 percnél többre. A teljes folyamat - kezdeti kapcsolatfelvételtől a döntésig - általában négy-hat hetet vesz igénybe.

Megjegyzés a jelentkezéssel kapcsolatban:

Már csak néhány lépés választ el attól, hogy beküldd a jelentkezésedet valamely nyitott pozícióra a thyssenkrupphoz.

Amennyiben az adott álláslehetőség nyitott a karrieroldalon, lehetőséged van azt megpályázni. A kiválasztási folyamatot a jelenlegi pandémiás helyzethez igazítottuk, és az interjúkat online, telefonon és személyesen is folytatjuk - természetesen betartva a megfelelő higiéniai és biztonsági előírásokat. Ezekről a biztonsági előírásokról a toborzó kollégáink részletesen is tájékoztatni fognak a kiválasztási folyamat során.

További általános információt és tippeket a jelentkezéshez pedig itt találhatsz.

A thyssenkrupp vállalattal, valamint termékeinkkel és telephelyeinkkel kapcsolatos további híreket a vállalat weboldalán találsz.

Csatlakozz a #GENERATIONTK csapatához!

Lépj előre a karrieredben velünk.
Csapatként együtt nagy dolgokra vagyunk képesek!