COMOS Application Specialist

Mumbai, Mahárástra, Indiathyssenkrupp nucera India Private Limited

Szerződés típusa:Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Tapasztalati szint:Szakembereknek
Távoli munkavégzés:Nem lehetséges
Munkaterület:Mérnök és tudomány
Állapot:Folyamatos munkaerő-felvétel, rugalmas belépési dátum
Hirdetés időpontja:2024. 10. 04
Állás száma:JPT_ALL01237
Megosztási lehetőségek:

Jelentkezz most, és lépj előre a karrieredben olyan munkával, amely kihívást jelent és számos új lehetőséget kínál

Ezt az álláshirdetést online találod a következő címen

Feladataid

  • As an application Specialist, you will be supporting for ensuring the smooth, cross-location operation and user support in the day-to-day business of our globally used COMOS Engineering Suite.
  • Your tasks include COMOS basic administration, monitoring, rights management, adaptation and expansion of the customized functions, development of "best practice routines", support and assistance for business users in the project business.
  • You will also support internal and external partners where necessary, ensure compliance with the agreed processes and quality standards and ensure proper system documentation and operating manuals.
  • You will support in the tasks implementation for the optimization and expansion of COMOS in close cooperation with the business team

Elvárások

  • You have successfully completed a degree in computer science, mechanical engineering, process or electrical engineering or a comparable qualification with professional experience.
  • You already have min 5-8 yrs experience with the administration of COMOS or comparable, object-oriented engineering applications.
  • Your knowledge and understanding of technical interrelationships in complex environments will help you in your daily work.
  • Programming skills in script or higher languages.
  • You have a proactive personality and enjoy working in a small, technically strong team, coupled with strong communication skills, a confident, convincing manner and assertiveness.
  • You have very good written and spoken English skills, other languages are an advantage

Amit ajánlunk Neked

  • Electrolysis - Green Hydrogen & Chlor Alkali Technology Provider for a livable planet.
  • Working on Global clients.
  • You will be part of new establishment for upcoming generation.
  • Company believes in Innovation and Employee Empowerment.
  • Excellent work culture.

Rólunk

Interested candidates kindly share profiles on:

hrm.in@thyssenkrupp-nucera.com

Fontos számunkra

Egészség & biztonság

A legmagasabb szintű biztonsági és egészségügyi követelményeknek felelünk meg és biztonságos munkavégzést biztosítunk minden kollégánk számára.

Értékeljük a sokszínűséget

The company is committed to strengthening diversity and inclusion at the workplace. It strives to create an inclusive work environment where employees can develop to achieve their full potential and a culture that welcomes differences and creates a sense of belonging.

Vállalat

A dokumentumaid elküldésétől a felvételig: a jelentkezés folyamata

1. lépés

Online jelentkezés

Találtál számodra egy érdekes állást? Jelentkezz rá online! A jelentkezéshez nem lesz szükséged 10 percnél többre. A teljes folyamat - kezdeti kapcsolatfelvételtől a döntésig - általában négy-hat hetet vesz igénybe.

Megjegyzés a jelentkezéssel kapcsolatban:

Már csak néhány lépés választ el attól, hogy beküldd a jelentkezésedet valamely nyitott pozícióra a thyssenkrupphoz.

Amennyiben az adott álláslehetőség nyitott a karrieroldalon, lehetőséged van azt megpályázni. A kiválasztási folyamatot a jelenlegi pandémiás helyzethez igazítottuk, és az interjúkat online, telefonon és személyesen is folytatjuk - természetesen betartva a megfelelő higiéniai és biztonsági előírásokat. Ezekről a biztonsági előírásokról a toborzó kollégáink részletesen is tájékoztatni fognak a kiválasztási folyamat során.

További általános információt és tippeket a jelentkezéshez pedig itt találhatsz.

A thyssenkrupp vállalattal, valamint termékeinkkel és telephelyeinkkel kapcsolatos további híreket a vállalat weboldalán találsz.

Csatlakozz a #GENERATIONTK csapatához!

Lépj előre a karrieredben velünk.
Csapatként együtt nagy dolgokra vagyunk képesek!