Application Expert _Dynamic Components

Jászfényszaru, Jász-Nagykun-Szolnok, Magyarországthyssenkrupp Components Technology Hungary Kft

Szerződés típusa:Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Tapasztalati szint:Szakembereknek
Távoli munkavégzés:Nem lehetséges
Munkaterület:IT
Bejegyzés dátuma:2024. 08. 01
Hirdetés időpontja:2024. 10. 16
Állás száma:HU_RS_00965
Megosztási lehetőségek:

Jelentkezz most, és lépj előre a karrieredben olyan munkával, amely kihívást jelent és számos új lehetőséget kínál

Ezt az álláshirdetést online találod a következő címen

Feladataid

  • IT-Project Management and support for SRM system implementation and other corporate applications
  • Administration and management as well as license monitoring of SRM systems and other company application
  • Support of interfaces to adjacent systems
  • Creation of reports and reporting templates
  • Consulting internal departments on their processes and requirements
  • Coordination of external partners and service providers
  • Software procurement, installation and support as well as support in data maintenance in the system
  • Collaboration and sub-project management in internal projects
  • Planning and coordination of task packages
  • First and second level user support
  • Troubleshooting
  • Training of users, creation of training materials

Elvárások

  • CRM system knowledge
  • English knowledge
  • Systematic and precise way of working
  • Analytic thinking
  • Teamwork, good communication
  • Willingness to travel

Amit ajánlunk Neked

  • Competitive salary and other benefits
  • Participation in international projects
  • Successful and fast-growing company

Fontos számunkra

Egészség & biztonság

A legmagasabb szintű biztonsági és egészségügyi követelményeknek felelünk meg és biztonságos munkavégzést biztosítunk minden kollégánk számára.

Értékeljük a sokszínűséget

We appreciate diversity and therefore welcome all applications - regardless of gender, nationality, ethnic and social origin, religion/belief, disability, age, and sexual orientation and identity.

Vállalat

A dokumentumaid elküldésétől a felvételig: a jelentkezés folyamata

1. lépés

Online jelentkezés

Találtál számodra egy érdekes állást? Jelentkezz rá online! A jelentkezéshez nem lesz szükséged 10 percnél többre. A teljes folyamat - kezdeti kapcsolatfelvételtől a döntésig - általában négy-hat hetet vesz igénybe.

Megjegyzés a jelentkezéssel kapcsolatban:

Már csak néhány lépés választ el attól, hogy beküldd a jelentkezésedet valamely nyitott pozícióra a thyssenkrupphoz.

Amennyiben az adott álláslehetőség nyitott a karrieroldalon, lehetőséged van azt megpályázni. A kiválasztási folyamatot a jelenlegi pandémiás helyzethez igazítottuk, és az interjúkat online, telefonon és személyesen is folytatjuk - természetesen betartva a megfelelő higiéniai és biztonsági előírásokat. Ezekről a biztonsági előírásokról a toborzó kollégáink részletesen is tájékoztatni fognak a kiválasztási folyamat során.

További általános információt és tippeket a jelentkezéshez pedig itt találhatsz.

A thyssenkrupp vállalattal, valamint termékeinkkel és telephelyeinkkel kapcsolatos további híreket a vállalat weboldalán találsz.

Csatlakozz a #GENERATIONTK csapatához!

Lépj előre a karrieredben velünk.
Csapatként együtt nagy dolgokra vagyunk képesek!