Raktári csoportvezető

Debrecen, Hajdú-Bihar, Hungríathyssenkrupp Components Technology Hungary Kft

Tipo de contrato:A tiempo completo, Permanente
Nivel de inicio:Profesionales con experiencia
Trabajo a distancia:No es posible
Area de responsabilidad:Producción y fabricación
Estatus:Reclutamiento en curso, fecha de entrada flexible
Publicación:08/10/2024
Número de vacante:HU_RS_01015
Compartir el trabajo:

Aplique ahora

Aplique ahora y avance en su carrera con un trabajo que le signifique un reto y le ofrezca muchos extras

Encuentre este anuncio de trabajo en línea en

Tareas

  • Raktári terület operatív irányítása
  • Aktív részvétel a napi egyeztetésekben, illetve azok koordinálása, problémamegoldás
  • Erőforrás-gazdálkodás
  • Raktári dolgozók irányítása, munkabeosztások összehangolása a gyártási igényeknek megfelelően
  • A raktári eszközpark menedzselése
  • Bevételezés és árukiadás megszervezése
  • A gyártás raktári kiszolgálásának megszervezése
  • A belső anyagmozgatás megszervezése
  • Késztermék-raktározás és a kiszállítás előkészítése, felügyelete
  • Kapcsolattartás az termelési egységekkel és a logisztikus munkatársakkal
  • Alapanyagok, segédanyagok, raktározása, beleértve az SAP-ban történő adminisztrációt
  • Beérkező anyagok minőségi, mennyiségi ellenőrzése és kiadása a különböző osztályok részére
  • Beérkező anyagok reklamációjának kezelése
  • Alapanyagok, termékek targoncával, daruval történő mozgatása
  • Anyagmozgások scannerrel történő könyvelése, SAP rendszerben történő rögzítése
  • Rakodási előírások betartása és ellenőrzése
  • Raktári rendszer folyamatos fejlesztése, rend kialakítása és fenntartása
  • Raktárkészlet nyilvántartása SAP rendszerben
  • Leltározásban való aktív közreműködés, raktárkészletek ellenőrzése
  • Minőségbiztosításra vonatkozó előírások betartatása

Perfil

Elvárások

  • Középfokú logisztikai vagy műszaki végzettség
  • Emelőgépkezelő jogosítvány (3312, 3313)
  • Termelő cégnél szerzett raktárvezetői tapasztalat, ideális esetben fémipari/ autóipari cégnél
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, SAP WM)
  • Háromműszakos munkarend vállalása
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban előnyt jelent

Személyiség

    • Pontos, precíz munkavégzés
    • Önállóság, határozottság
    • Jó problémamegoldó és szervező képesség
    • Rugalmasság, terhelhetőség
    • Pozitív szemléletmód

Esto ofrecemos nosotros

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Contacto

Várjuk jelentkezésed, ha fontos számodra a német vállalati kultúrára jellemző kiszámítható, stabil munkahelyi háttér, és szakmailag is szeretnél előre lépni. Nálunk az érdekes feladatok mellett jó hangulatban és nemzetközi környezetben bontakoztathatod ki tehetségedet. Vállalatunk dinamikusan növekszik és lehetőséget kínál arra, hogy megismerkedj az autóipar legújabb fejlesztéseivel és megoldásaival.

Töltsd fel magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzodat, hogy téged is új munkatársaink között köszönthessünk debreceni gyárunkban!

Felkeltettük érdeklődésedet? Látogass el weboldalunkra, ahol további információt találsz rólunk: www.thyssenkrupp.hu

Importante para nosotros

Salud y seguridad

Los más altos estándares de seguridad laboral, asi como una amplia gama de actividades que fomentan el cuidado y la salud.

Valoramos la diversidad

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

Empresa

A thyssenkrupp konszern 155 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia és az acélgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

Desde la recepción de sus documentos hasta la aceptación: el proceso de aplicación

Paso 1

Aplicación en línea

¿Ha encontrado una vacante interesante? Entonces aplique en line. No necesita más de 10 minutos. Todo el proceso de aplicación -desde el contacto inicial hasta la respuesta- suele durar entre cuatro y seis semanas.

Notas sobre la aplicación

En poco tiempo habrá enviado su aplicación en línea a thyssenkrupp. Mientras el anuncio de un puesto aprezca en nuestra página, tiene la oportunidad de aplicar a ella. .

Hemos adaptado el proceso de aplicación a las condiciones actuales y conduciremos nuestras entrevistas por video, teléfono o también de forma presencial - en cumplimiento con las medidas de distanciamiento e higiene. Usted recibirá de nosotros información detallada al respecto durante el proceso de reclutamiento, mientras que puede encontrar información general y application tips here finden.

Información adicional de thyssenkrupp, nuestros productos y nuestras ubicaciones pueden encontrarse directamente en company website.

¡Le deseamos mucho éxito en su aplicación y manténgase sano!

Únase a la #GeneraciónTK

Avanza con nosotros: como colegas y, sobre todo, como equipo.
Porque juntos nos atrevemos a hacer algo nuevo y a tomar las cosas en nuestras manos.

Trabajos similares

Mechanikai karbantartó

thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft, Debrecen, Hungría

20/09/2024
Minőségügyi mérnök (Debrecen)

02/10/2024
Termeléstervező (Debrecen)

07/10/2024
Account Manager (Debrecen)

21/10/2024

Más información