Hardver Tesztmérnök

Budapest, Hungríathyssenkrupp Components Technology Hungary Kft

Tipo de contrato:A tiempo completo, Permanente
Nivel de inicio:Profesionales con experiencia
Trabajo a distancia:Posible
Area de responsabilidad:Ingeniería y Ciencia
Estatus:Reclutamiento en curso, fecha de entrada flexible
Publicación:11/06/2024
Número de vacante:HU_GFT_00136
Compartir el trabajo:

Aplique ahora

Aplique ahora y avance en su carrera con un trabajo que le signifique un reto y le ofrezca muchos extras

Encuentre este anuncio de trabajo en línea en

Tareas

  • Funkcionális teszterek és tesztek fejlesztése az elektronikus kormányrendszerek system szintű validációjához
  • Kapcsolattartás a termék fejlesztőkkel társcsoportokkal
  • Automatizált teszter berendezés fejlesztése fejlesztési ötletek
  • Termék hibaanalízis támogatása

Perfil

  • Felsőfokú végzettség (Villamos- / mechatronikai mérnök)
  • Méréstechnikai ismeretek black box tesztelés
  • Mérés automatizálási ismeret
  • Legalább egy magasszintű programozási nyelv ismerete (C / Python)
  • Aktív középfokú angolnyelv-tudás (írásban és szóban)
  • Előny:
    • Autóipari vezérlőberendezések, járműkommunikációs rendszerek, protokollok ismerete
  • Szakértelem és csapatmunka, jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Felelősségvállalás, problémamegoldó képesség
  • Fejlődési, tanulási képesség és hajlandóság
  • Multitasking

Esto ofrecemos nosotros

  • A XI. kerületben található modern irodaházunkban kreatív környezetben dolgozhatsz, ahol sok színes közösségi tér, saját moziterem és egy skybar is vár
  • Rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel támogatunk (a legtöbb területen a havi munkaidő 60%-a)
  • Versenyképes fizetést és széleskörű juttatásokat (cafeteria és bónusz) biztosítunk számodra
  • Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő technológiai vállalatnak
  • Új nyelveket tanulhatsz nálunk (5 nyelv közül választhatsz)
  • Szabadidős programokon kapcsolódhatsz ki (társasjátékok, sportolási lehetőség)

Contacto

Légy részese egy olyan több mint 20 éves sikertörténetnek, amely Budapestről indult és vált nemzetközi szinten is egy meghatározó fejlesztési központtá a thyssenkrupp részeként. Büszkék vagyunk arra, hogy budapesti kompetencia központunk az elhivatott munkatársainak és az innovatív tudásnak köszönheti sikerét.

Dinamikusan növekvő vállalatunknál megismerkedhetsz az autóipar legújabb kihívásaival és a világ vezető autógyártóival dolgozhatsz együtt.

Tudj meg többet rólunk és csatlakozz hozzánk!

Címünk:

thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.

1117 Budapest, Budafoki út 56/C

Importante para nosotros

Salud y seguridad

Los más altos estándares de seguridad laboral, asi como una amplia gama de actividades que fomentan el cuidado y la salud.

Valoramos la diversidad

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

Empresa

A thyssenkrupp egy nemzetközi vállalatcsoport, amely nagyrészt független ipari és technológiai üzletágakból tevődik össze, és világszerte mintegy 100 000 embert foglalkoztat. A 2022/2023-as pénzügyi évben 48 országban 38 milliárd eurós árbevételt ért el. A széleskörű technológiai know-how-ra támaszkodva az üzletágak költséghatékony és erőforrás-kímélő megoldásokat fejlesztenek a jövő kihívásaira, különösen az éghajlatvédelem, az energetikai transzformáció, az ipar digitális átalakulása és a jövő mobilitása terén.

Magyarországi kompetencia központunkban több mint 1000 fős mérnökcsapatunkkal innovatív partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromechanikus kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki, fejlesztéseink pedig a világszerte autóba szerelt kormányrendszerek 25 százalékában megtalálhatóak. Mérnökeink olyan ma még nem létező megoldásokon is dolgoznak, amelyek megváltoztathatják az autóipar jövőjét.

Desde la recepción de sus documentos hasta la aceptación: el proceso de aplicación

Paso 1

Aplicación en línea

¿Ha encontrado una vacante interesante? Entonces aplique en line. No necesita más de 10 minutos. Todo el proceso de aplicación -desde el contacto inicial hasta la respuesta- suele durar entre cuatro y seis semanas.

Notas sobre la aplicación

En poco tiempo habrá enviado su aplicación en línea a thyssenkrupp. Mientras el anuncio de un puesto aprezca en nuestra página, tiene la oportunidad de aplicar a ella. .

Hemos adaptado el proceso de aplicación a las condiciones actuales y conduciremos nuestras entrevistas por video, teléfono o también de forma presencial - en cumplimiento con las medidas de distanciamiento e higiene. Usted recibirá de nosotros información detallada al respecto durante el proceso de reclutamiento, mientras que puede encontrar información general y application tips here finden.

Información adicional de thyssenkrupp, nuestros productos y nuestras ubicaciones pueden encontrarse directamente en company website.

¡Le deseamos mucho éxito en su aplicación y manténgase sano!

Únase a la #GeneraciónTK

Avanza con nosotros: como colegas y, sobre todo, como equipo.
Porque juntos nos atrevemos a hacer algo nuevo y a tomar las cosas en nuestras manos.

Trabajos similares

Product Owner

thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft, Budapest, Hungría

03/09/2024
Improvement Project Leader

05/09/2024
IT helpdesk munkatárs

05/09/2024
E/E Hardware Department Leader

05/09/2024

Más información