Diák beszerzési területre Steering

Jászfényszaru, Jász-Nagykun-Szolnok, Hungríathyssenkrupp Components Technology Hungary Kft

Tipo de contrato:A tiempo parcial, Permanente
Nivel de inicio:Profesionales con experiencia
Trabajo a distancia:No es posible
Area de responsabilidad:Cadena de Suministro
Estatus:Reclutamiento en curso, fecha de entrada flexible
Publicación:11/09/2024
Número de vacante:HU_RS_01008
Compartir el trabajo:

Aplique ahora

Aplique ahora y avance en su carrera con un trabajo que le signifique un reto y le ofrezca muchos extras

Encuentre este anuncio de trabajo en línea en

Tareas

Gyere, dolgozz nálunk diákként, s szerezz tapasztalatot beszerzésben! Izgalmas feladatok várnak Rád!

Mindenre megtanítunk, Neked csak elkötelezettnek kell lenned. Itt használhatod az angol nyelvet is!

Ha szeretsz tanulni, felelősséget vállalni, kihívásokkal szembenézni, akkor jelentkezz Hozzánk!

Feladataid lesznek:

  • Megrendelések kezelése, leadása, nyomonkövetése
  • Egyéb adminisztációs feladatok
  • SAP használat
  • Stakeholderekkel, társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Új beszállítók felkutatásában, piackutatásban való részvétel

Perfil

  • Heti 2-3 munkanap vállalása (8 órában)
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS office tudás (főleg Excel, PowerPoint)
  • Alapszintű angolnyelvű kommunikáció
  • Légy nyitott, kezdeményező és érdeklődő személyiség

Contacto

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, ha érdekes feladatokra vágysz és jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, akkor érdemes hozzánk jelentkezni. Dinamikusan növekvő vállalatunknál megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. A budapesti központ a tudásnak és elhivatott munkatársainak köszönheti sikerét.

Importante para nosotros

Salud y seguridad

Los más altos estándares de seguridad laboral, asi como una amplia gama de actividades que fomentan el cuidado y la salud.

Valoramos la diversidad

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre , nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre , fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

Empresa

A kormányrendszerek területén technológiavezető thyssenkrupp Presta cégcsoport az autóipar meghatározó innovatív partnere. Világszerte 16 telephelyen dolgozunk olyan modern technológiai megoldások fejlesztésén, amelyekkel biztonságossá tesszük a járművek közlekedését. Budapesten az elektromos kormányrendszerek elektronikai és szoftverfejlesztési kompetenciaközpontja, s Jászfényszaru elektromechanikus kormányrendszerek gyártását és vezérműtengelyek összeszerelését látja el. Munkatársainkat a dinamika, az innovációs kedv, valamint az autók iránti szenvedély köti össze.

Desde la recepción de sus documentos hasta la aceptación: el proceso de aplicación

Paso 1

Aplicación en línea

¿Ha encontrado una vacante interesante? Entonces aplique en line. No necesita más de 10 minutos. Todo el proceso de aplicación -desde el contacto inicial hasta la respuesta- suele durar entre cuatro y seis semanas.

Notas sobre la aplicación

En poco tiempo habrá enviado su aplicación en línea a thyssenkrupp. Mientras el anuncio de un puesto aprezca en nuestra página, tiene la oportunidad de aplicar a ella. .

Hemos adaptado el proceso de aplicación a las condiciones actuales y conduciremos nuestras entrevistas por video, teléfono o también de forma presencial - en cumplimiento con las medidas de distanciamiento e higiene. Usted recibirá de nosotros información detallada al respecto durante el proceso de reclutamiento, mientras que puede encontrar información general y application tips here finden.

Información adicional de thyssenkrupp, nuestros productos y nuestras ubicaciones pueden encontrarse directamente en company website.

¡Le deseamos mucho éxito en su aplicación y manténgase sano!

Únase a la #GeneraciónTK

Avanza con nosotros: como colegas y, sobre todo, como equipo.
Porque juntos nos atrevemos a hacer algo nuevo y a tomar las cosas en nuestras manos.

Trabajos similares

Csarnokvezető - Dynamic Components

thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft, Jászfényszaru, Hungría

14/10/2024
Műszakvezető - Dynamic Components

16/10/2024
Application Expert _Dynamic Components

16/10/2024
Buyer - Steering

18/10/2024

Más información